Indretningsarkitekt i Gentofte
Hos Jens Lyngsøe Interieur er vi i den overbevisning at et godt hjem er både funktionelt, stilrent og hyggeligt. Vi gør en dyd ud af videregive vores ekspertise indenfor indretning – derfor tilbyder vi indretningshjælp i Gentofte og resten af Nordsjælland. Vi har stor erfaring med indretningshjælp, der tager udgangspunkt i den enkelte kundes smag, ønsker og behov.
Vores stil er inspireret af den sydeuropæiske stil, som er både hyggelig og varm, hvilket kan give et godt modspil den nordiske minimalisme. Et hjem skal være personligt. Det skal være et sted, hvor du har lyst til at være. Det skal være et sted, hvor du kan slappe af – alene og sammen med andre. Du skal kort sagt føle dig hjemme i dit eget hjem.
Vores indretningsarkitekter gennemgår af det/de rum, som du gerne vil have hjælp til at få indrettet, uanset om du ønsker en gennemgang i dit eget hjem, eller i vores showroom i Hørsholm – 20 minutter fra Gentofte. Indretningsarkitekten tager udgangspunkt i din nuværende stil og ønsker.








































